عناوین اخبار واطلاعیه ها

پیام شورای سیاست گذاری

تاریخ ثبت: 1396/12/13

پژوهش، کارآفرینی و توسعه ملی مفاهيم بسيار متفاوتي در يک گفتمان تجاري با رشد بالا و موارد موفقيت تجاري است. پژوهش نقطه شروع برای یک کسب و کار است، زيرا کسب و کارهای موفق با تحقیق و پژوهش و در نهایت نوآوری آغاز مي شوند. نوآوري، فرايندي است که ايده هاي جديد خلاق را به يک ارزش جديد تبديل مي کند، بنابراين فرايندي است که از طريق آن يک کارآفرين ايده هاي خلاق را به فرصت هاي جديد بازار تبديل مي کند. مفهوم کارآفريني، توليد خلاقيت و نوآوري مداوم را براي به دست آوردن مزيت رقابتي و حتي باز کردن بازارهاي جديد دست نخورده به پيش مي برد. کارآفرینی کلید نوآوری در سطح کسب و کار فردی است.  در اين راستا، اين کنفرانس تلاش     مي کند تا رويکردهاي مختلف در حال ظهور مربوط به مفاهيم پژوهش، کارآفرینی و توسعه ملی در بخش ها و زمينه هاي مختلف کسب و کار را به عنوان نيروهاي اصلي براي کسب و کار امروز و فردا نشان دهد.

این کنفرانس یک رویداد سالانه مهم ملی شبکه ای بوده است که با ارائه دیدگاه های پیشرو و بحث های علمی مربوط به راه حل های تجاری مبتنی بر پژوهش و کارآفرینی، را معرفی کنند. این کنفرانس برای تبادل ایده ها و یافته های پژوهشی در مورد مسائل و روند های مواجهه با محیط های تجاری در چندین محور اصلی که در حال تغییر است، ایجاد شده است.

ما امیدواریم با حضور شما فرهیختگان در کنگره ملی پژوهش کارآفرینی و توسعه ملی به تعامل و انتقال تجربه و ارتقا سطح علمی در جامعه کارآفرینی کشور بیفزاییم.


نظرات کاربرانورود به سیستم

تاریخ های مهم


  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات1397/05/16
  • آخرین مهلت ثبت نام نهایی1397/06/16
  • کنفرانس1397/06/29

پوستر

نشریات